Stránky

utorok 12. júna 2012

Čaká sa na...#1


Anotácia: Voľné pokračovanie úspešnej série Nesmrteľní!
Riley Bloomová opustila svoju sestru Ever (hlavnú hrdinku série Nesmrteľní) a svet živých a prešla na druhú stranu mosta do života po živote. Riley a jej pes Buttercup sa znovu stretávajú s rodičmi a udomácňujú sa v príjemnej, upokojujúcej smrti. Neznamená to však, že tu nemusí pracovať. Stane sa lovkyňou duší a s Bodhim sa vracia na Zem splniť svoju prvú úlohu, priviesť Žiarivého chlapca, ktorý už stáročia straší na zámku v Anglicku. Už mnohí sa pokúšali previesť ho cez most, no neuspeli. Až kým neprišla Riley...

-Vychádza 30. augusta 2012
-To že táto kniha bude vydaná u nás ma celkom prekvapilo. Zo série Nesmrteľní  som prečítala zatiaľ len prvú časť a Riley mi prišla príjemne uletená. Alyson Noel zatial napísala štyri knihy o Riley Bloomovej.




Anotácia: Prišlo nás deväť, aby sme spoločne zmarili plány Mogadoráncov na ovládnutie Zeme. Z času na čas ma však prepadnú pochybnosti. Nezmenili sme sa? Všetci ešte veríme v naše poslanie? Ako to mám vedieť? Ostalo nás šesť. Ukrývame sa, usilujeme sa zapadnúť medzi ľudí, vyhýbame sa vzájomným stretnutiam... Naše schopnosti sa však nezadržateľne vyvíjajú a onedlho budeme mať dosť síl na boj. Je John číslom štyri a jeho boj znamením, na ktoré sme čakali? Videla som ho v správach. Sledovala som všetky články o tom, čo sa stalo v Ohiu. John Smith sa ocitol na úteku. Pre svet bol záhadou, no pre mňa... bol jedným z nás. A čo čísla päť a šesť? Nemohlo by jedným byť aj to dievča s havraními vlasmi z mojich snov? To, ktorého moc presahuje hranice mojej predstavivosti? To, ktoré môže mať dosť sily, aby nás všetkých spojilo?

-Vychádza 17. júla 2012
-Prvá časť Som číslo štyri bola pre mňa veľkým prekvapením. Dúfam že pokračovanie je rovnako dobré, alebo ešte lepšie. Ukážku z knihy nájdete TU.

                                                                                        Astesia                                                             

                                                                                                                          


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára