Stránky

štvrtok 15. novembra 2012

I can be anyone... *15


Štvrtkové meme organizované mnou a E_V_E. dľajšia postava, pes, mačka, duch,je to na tebe. Popíš čitateľom prečo si si postavu vybral/a. Vyber jednu jeho životnú situáciu (snažme sa nespoilerovať ;)). Staň sa zvolenou postavou a napíš čo by si na jeho mieste urobil TY.

Aj vám sa zdá, že to na blogu nejako viazne? Aj mne, posledné dni sa nedokážem na nič poriadne sústrediť. Neviem čo sa to so mnou porobilo... Ale určite to dobehnem :D

Môj dnešný hrdina: Draculaura z knihy Stredná Strašidelná od Lisi Harrisonovej

Dôvod: Draculaura je jedna z príšeriek, ktoré som si v knihe veľmi obľúbila. Je milá, vtipná, nešikovná a celkovo sa mi aj trošku podobá =)

Situácia: Vtipné je, že Draculaura je upír, takže sa nemôže vidieť v zrkadle. Kedže chce byť moderná, tak sa maľuje bez pomoci zrkadla, ale nie stále sa jej to podarí. Raz príde do školy a na čele má veľa šmúh od špirály. Kamarátky ju na to upozornia, ale jej to neprekáža.

Moja zmena: Ale no ták... Prechádzať sa v škole a aj po meste so špirálov na čele? To hádam nie:D Ja by som na jej mieste poprosila kamošky, nech ma upravia a namalujú =)


Astesia 


2 komentáre: